Balony z nadrukiem – tani i prosty sposób na promocję marki

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem

Każdy z nas wie jak wygląda bardzo prosty, ale za razem uwielbiany przez wszystkich balon. Jest to przedmiot wykonany zwykle z gumy wykazującej bardzo dużą elastyczność, lateksu, a czasami specjalnej folii. Balony z nadrukiem które są tak popularne na rynku reklamy to nic innego jak proste modele balonów wzbogacone o unikalne logo wydrukowane na ich powierzchni. Takie balony w zależności od naszej pomysłowości i potrzeb mogą mieć przeróżne kształty, choć wciąż najchętniej wykorzystywane są tradycyjne kuliste modele. By stworzyć balon o innym kształcie wystarczy zmienić grubość jego ścianek w wyniku czego te grubsze ścianki staną się mniejszą krzywizną po napompowaniu.

Ważne jest by nasz balon był szczelny i posiadał niewielki otwór umożliwiający wtłoczenie powietrza do środka. Balony z nadrukiem zwykle wypełniane są zwyczajnym powietrzem jakie krąży w atmosferze i przymocowywane do plastikowych patyczków ułatwiających ich noszenie. Niekiedy, dla wzmocnienia efektu wizualnego balony wypełniane są specjalnym gazem jakim jest hel co sprawia, że samoistnie unoszą się do góry. Jednak jest on nieco kosztowny przez co wykorzystuje się go do wypełniania balonów reklamowych o większych rozmiarach, które nawet po uniesieniu się do chmur są bardzo dobrze widoczne z dołu.

Taki fruwający w przestworzach balon jest prawdziwą uczta dla naszych oczu, szczególnie jeśli utrzymany został w ciekawej kolorystyce bądź posiada oryginalny, nietypowy kształt. Balony z nadrukiem swój sukces w branży reklamowej zawdzięczają głównie pozytywnym skojarzeniom jakie automatycznie budzą się w ludziach na ich widok. Balony od wielu lat służą nam głównie jako element dekoracji pomieszczeń na specjalne okazje takie jak wesela, urodziny czy przyjęcia tematyczne.

Nic więc dziwnego, że ich widok kojarzy się nam wyłącznie z przyjemnymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Ponad to balony, były zawsze przedmiotem lubianym przez dzieci, które chętnie podchodzą do stoiska firmowego wzbogaconego przez takie upominki reklamowe.

Comment is closed.